Markalar

Bize Ulaşın

BOSCH

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 390.000 çalışana sahiptir (31 Aralık 2016 itibarıyla). Şirket ön rakamlarına göre, 2016 yılında 73,1 milyar Avro'luk bir satış gerçekleştirdi. Faaliyetleri dört sektöre ayrılmaktadır: 


SIEMENS

Bosch ve Siemens Ev Aletleri Grubu dünyanın üçüncü büyük beyaz eşya üreticisidir. 13 markasıyla, dünyanın dört bir yanında toplam 41 fabrikada üretim yapan BSH Grubu’nun en büyük üretim merkezi, Türkiye'de bulunan Çerkezköy fabrikalarıdır.


GAGGENAU

1683 yılında, Almanya'nın Kara Ormanları'nın derinliklerinden yeni sesler duyulur; alevlerden çıkan gürleme sesi, sıcak metal dövme sesi. Çekiç sesleriyle birlikte endüstriyel zanaatkârlık çağı başlar ve böylece Alman mühendisliği doğar.


ELECTROLUX

Electrolux tüketici temelli ve profesyonel kullanıcılar ile yakın işbirliği içinde geliştirilen ev aletleri alanında dünya lideridir. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ocak, elektrikli süpürgeler, klimalar ve küçük ev aletleri gibi ürünler üretmektedir.


LG

LG yenilikçi başlangıç ve sürekli büyüme aracılığı ile teknoloji konusunda geleceğin daha hızlı ve akıllı global bir markası haline geliyor.


DYSON

Gerektiği gibi çalışmayan ürünler herkes gibi bizi de hayal kırıklığına uğratır. Tasarım mühendisleri olarak bununla ilgili her şeyi yapıyoruz. Tek amacımız icat ve ilerleme


DUALİT

Dualit, 1945 yılında Max Gort-Barten tarafından İngiltere’de kurulmuştur. Yüksek kalitede elektrikli mutfak aletleri üretmektedir. Ticari kullanıma uygun materyaller ile üretilen Dualit cihazlar, sağlam ve uzun ömürlüdür .


Mitsubishi Electric Klima Sistemleri

Mitsubishi Electric hayatın bir çok alanında ve uygulamasında kullanılan elektrikli ürün ve sistemlerin, üretim ve satışını yapan dünyanın önde gelen şirketlerinden birisidir. Dünyanın önde gelen yeşil şirketlerinden biri olarak, teknolojilerimizi dünyanın dört bir yanındaki toplumların günlük yaşamına katkıda bulunmak için kullanır.


VIESSMANN

Bölgesel ısıtma sistemleri için de Viessmann her şeyi tek elden sunar – ilk fizibilite incelemeleri ve detay planlamalarından, biyogaz üniteleri, ısı üreticileri, kojenerasyon üniteleri, toprak ısı boruları ve konut aktarım istasyonları gibi tüm gerekli komponentlerin teslimatından, yapım ve işletime almaya kadar.


BUDERUS

1731 yılında Almanya'da Buderus ailesinin demir üretimi ile hayata geçirdiği Buderus markası yenilikçi ve uzman yapısı ile varlığını günümüze kadar sürdürmüştür. Buderus, 1825 yılında, döküm alanındaki tecrübesini, soba üretimine dönüştürerek, hem ısıtma sektörüne adım atmış hem de sektörün gelişmesine yön vermiştir. 


ARİSTON

Dijital dünyadaki yenilikleri ısıtma sistemlerine adapte eden Ariston Thermo, müşterilerinin yaşam kalitesini arttıracak yüksek performnslı ürünler üretmeye devam ediyor.

Ariston, konfor, enerji tasarrufu ve üstün İtalyan tasarımının birleştiği yeni nesil X Serisi kombileri tanınttı. Alteas X, Genus X, Clas X ve Cares X olmaak üzere dökt farklı modeliyle piyasaya çıkan seri, akıllı kombiyi Türk tüketicisiyle buluşturuyor.